• simulátor F16
 • letecké simulátory

 

Časté dotazy

Jaký je průběh zážitku?

Zážitek začíná dle rezervovaného času a proto prosím přijďte cca 15 minut před jeho začátkem. Naše letuška vás provede simulátorovým centrem a ukáže vám postupně všechny simulátory. V případě jejich provozu můžete nahlédnout dovnitř k tomu určeným okénkem. Na našem leteckém baru se můžete i občerstvit, abyste se mohli pekelně soustředit na ten nejlepší výkon. Samotný zážitek začíná běžet usednutím do připraveného kokpitu za doprovodu instruktora nebo obsluhy. Po usednutí Vás čeká úvodní seznámení v délce několika minut se základními ovládacími prvky simulátoru, ale doba přípravy může být prodloužena s ohledem na přání obdarovaného.Instruktáž však probíhá po celou dobu vašeho zážitku u simulátorů Boeing 737NG, F16 Fighting Falcon, Cessna 182RG a ponorka U-BOAT, neboť jsou náročné na ovládání. U zážitků na simulátorech Formule 1, Závodním speciálu full motion a vrtulníku Ka-50 full motion je k dispozici pro změnu nastavení kvalifikované obsluha, stačí jen zmáčknout tlačítko.

Jak získám voucher a termín rezervace?

Chcete-li obdarovat vaše blízké zážitkem, udělejte prosím objednávku v sekci OBJEDNÁVKA LETU "Poukaz na zážitek" a voucher od nás dostanete mailem ihned ke stažení po dokončené objednávce nebo také navíc za 99,-Kč v dárkovém balení poštou do 7 pracovních dní od zaplacení. Obdarovaný si může ihned po zaplacení rezervovat termín v době platnosti voucheru tj. 6 měsíců od vaší objednávky. Přejete-li si využít simulátory pro sebe, jděte prosím na náš nový web www.realne-simulatory.cz a objednávejte v sekci INFORMACE A OBJEDNÁVKA "Zážitek pro mě" přímo s výběrem termínu za LAST MINUTE cenu nebo v objednejte balíček hodin v sekci "Tréninkové kurzy" za nejlepší možnou cenu.

Mohu si vzít sebou doprovod?

U individuálních zážitků si lze sebou vzít tři osoby doprovodu, ale pouze obdarovaný může pilotovat. Pouze individuální zážitek na ponorce U-BOAT je určena pro tři osoby a jednoho člověka doprovodu. Týmové balíčky na B737NG, F16 a U-BOAT jsou určeny pouze pro obdarovaného s možným doprovodem za příplatek 350,-Kč/os.

Jaká je vhodná délka zážitku?

Je-li obdarovaný nadšenec vyžadující podrobnější technické informace s touhou vyzkoušet více situací, volte alespoň 60 minut trvání zážitku. Základní délka 30-ti minut na simulátoru je spíše ochutnávkou bez možnosti detilnějšího zaměření na podrobnosti. Nezoufejte ale, obdarovaný si může při rezervaci zážitek prodloužit rozdílem ceny delšího balíčku .

Potřebuji nějaké předchozí zkušenosti?

Absolutně ne, náš instruktor nebo obsluha vysvětlí vše potřebné k osvojení dané fáze simulace. U složitějších simulátorů jako Boeing 737NG, F16 Fighting Falcon, Cessna 182RG a ponorka U-BOAT je k dispozici kvalifikovaný instruktor po celou dobu vašeho zážitku.

Mohu voucher vyměnit za jiný?

Ceny voucherů se určují dle typu simulátoru a délky trvání zážitku a pokud si přejete po dobu platnosti vybrat jiný, stačí nám napsat na info@737ng.cz a požádat o změnu. Bohužel peníze vám nevrátíme, ale je možné vybrat delší čas jiného simulátoru dle naší nabídky zážitků.

Budu pilotovat sám?

Ano, tak daleko jak to zvládnete sami! Nenecháme Vás však samotného, ale náš instruktor Vám pomůže se vším co budete potřebovat pro zvládnutí zážitku.

Bude tam někdo další - s kým budu sdílet trenažér?

U individuálních zážitků Ne! Váš let bude pouze Váš s vaším doprovodem. Týmové balíčky s názvem Let nebo Plavba ve vícečlenné posádce pro Boeing 737NG, F16 Fighting Falcon, U-BOAT a 7 simulátorů najednou sdílíte s dalšími lidmi dle popisu na webu.

Jsou nějaké požadavky na minimální věk, výšku zájemce?

Ano, doporučený věk je zpravidla od 10 let a výšky 150 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Není však problémem individuálně domluvit i mladší dítě, záleží na typu simulátoru, ale obecně platí potřebná koncentrace dítěte.

Je trenažér plně pohyblivý "full-motion-simulator"?

ANO, máme dva plně pohyblivé simulátory. Cessna 182RG obsahuje pohyblivou základnu 3DOF (3 volnosti pohybu tj. zdvih, klonění, klopení) Závodní speciál nebo vrtulník Ka-50 má pohyblivou základnu 4DOF (4 volnosti pohybu tj. zdvih, klonění, klopení a rotace). Boeing 737NG, F16 Fighting Falcon, Formule 1 a U-BOAT je tzv. "fixed-based-simulator" bez hydrauliky. Bohužel vysoké náklady za FULL Motion dopravního letounu patří pro výcvik posádek leteckých společností a je několikrát dražší. Profesionální simulátory stíhaček se s pohyblivou základnou vůbec nedělají z důvodu vysokých G. Na druhou stranu náš širokoúhlý výhled 180-ti stupňů sestavený ze třech full HD projektorů pro simulátory Boeing 737NG, F16 Fighting Falcon a Formule 1 tento pocit částečně nahradí. Mozek se při velké obrazové ploše nechá snadno ošálit dojmem pohybu.

Kde probíhají reálné lety s Cessnou?

V Roudnici nad Labem v letecké škole Aviatický klub se zkušeným instruktorem www.aviatickyklub.cz s Cessnou 172 po dobu 30-ti minut s vaším doprovodem. Tento letoun je čtyřmístný.

 

Diskuzní forum je umístěno také zde:

letiste-brussel.jpg, 13kB

letiste-heathrow.jpg, 12kB

 

Diskuzní fórum

* Vyplňte, prosím, všechny povinné položky.


vložit nový příspěvek >>>


 • jméno: Vladimiír Hlávka  |  datum: 8.8.2008 16:48  |  IP: 193.179.69.138
  Osobně jsem se zúčastnil 2.8.2008, při příležitosti otevření trenažeru, letu kolem Prahy a musím říci, že to byl fakt zážitek. Vlastní zpracování kokpitu je velmi pěkně provedené. Přestože je to fixed-based simulator bez hydrauliky, byl díky dobrému ozvučení a panoramatické projekci vizuální i pocitový dojem naprosto dokonalý.
  reagovat >>>

 • jméno: Miloš JINDŘICH  |  datum: 17.10.2008 21:36  |  IP: 88.102.178.62
  Dne 15.10.08 jsem měl možnost letět na simulátoru trasu Praha- Vídeň a můžu tvrdit že to byl úžasný zážitek. Skvělý instruktor mi před startem poskytl základní technické informace o všem co se v kokpitu nachází. Samotný let jsem si užil na 100%. Ozvučení bylo přesvědčující - stejně tak i reálný panoramatický obraz. Prostě příjemný pocit jak z letu, tak i z příjemného vystupování instruktora. Závěrem dodám, že nechyběla káva a drobný dárek ve formě modelu B-737..............JEDINÉ MÍNUS - nemají letušku :)
  reagovat >>>

 • jméno: Adam Krůžela  |  datum: 10.11.2008 23:15  |  IP: 88.103.14.189
  Tak 10. Listopadu jsem měl tu čest si poprvé vzít knipl do ruky a vyzkoušet si přistávání na semináři s panem kapitánem Petrem Rautnerem. Moc si cením práce, líbilo se mi a doufám že se zase někdy uvidíme :). Doporučuji. Simulátor klame skvěle mozek, takže pokud se člověk neotáčí nebo nekouká na nejmenší detaily tak ho ani nenapadne že by mohl být v bytě.
  reagovat >>>

 • jméno: Vladimír Hlávka  |  datum: 11.11.2008 17:31  |  IP: 193.179.69.138
  Ne semináři 10.11.2008 jsem měl možnost s několika kolegy poznat skvělého pilota, kapitána Petra Rautnera. Příjemné vystupování, výklad o historii vývoje B737, o zajímavých vlastnostech stroje a způsobu létání, včetně ukázky pilotáže navodilo perfektní přátelskou atmosféru, díky které se setkání neplánovaně protahlo. Oceňuji úsilí spojené s přípravou semináře a rád bych si setkání zopakoval.
  reagovat >>>

 • jméno: Adam Krůžela  |  datum: 12.12.2008 22:20  |  IP: 88.103.14.189
  Dne 12.12.2008 jsem měl tu čest se opět na dalším semináři s kapitánem panem Rautnerem proletět v simulátoru. Líbí se mi že pan kapitán velice rád zodpoví dotazy týkajících se letadel. Nemůžu si na nic stěžovat, plně spokojen, jen bych si přál nějaké fotografie v digitální podobě :-). Můžu opět doporučit.
  reagovat >>>

 • jméno: Petr Pospíšil  |  datum: 16.12.2008 00:37  |  IP: 94.112.160.169
  Zučastnil jsem se semináře 12.12.Všechna čest autorům trenažéru je to opravdu parádně provedené a moc jsem si to s kolegou užil. Děkuji také panu kapitánovi za navádění. Pokud bude další akce která nebude tak časově \"tlačena\" rád opět utratím 1500Kč a určitě přijedu. Tedy pod podmínkou že se opět bude účastnit krásná slečna letuška a její úžasný kávovar Dolce Gusto :) Rýd bych tady prezentoval moji představu takovéto akce do budoucna. Nečekal jsem že přijdem a hned budem v podstatě posazeni do křesla a hozeni do vody. Spíš jsem očekával alespon trochu uvedení do problematiky a alespon dotázání na zkušenosti s letáním. Chápu že čas je drahý ale přeci jen si tady člověk trochu připadal popoháněn protože za chvilku přijde další skupinka. Uvítal bych také jiné nastavení počasí aby byl pocit z letu dokonalý. Tyhle 50km dohednosti jsou dost nereálné, alespon nějaký kumul či vrstva oblačnosti by to jistě zpestřila. Nevím jak je to technicky náročné ale rád bych dostal na výběr alespon v oblasti počasí či denní doby, ale jak říkám opravdu nevím jak těžké je to operativně před každým letem nastavit. Další věc která se mi na tomto semináři \"nelíbila\" byl zásah asistujícího mladíka při problémech posádky kdy se jim mašina i přes pomoc ze země drala nad horizont. Ja s kolegou a ostatně všichni jsme čekali kdy letadlo \"upadne\". Byla by to krásná ukázka toho že i pomoc ze země není všemocná. Ovšem přiskočívší člověk jim autopilota opět zapnul a celá napínavá situace tím skončila. Takže pomoc ze strany personálu bych v takto koncipovaném semináři naprosto vyloučil. Další věcí je opět o čase. Ja konkrétně jsem usedal do křesla s kamarádem ale pokud spolu mají letět naprosto cizí lidé musí mít čas se dohodnout kdo co bude provádět. Bylo mi až líto mladíka který lítá FS na Vatsimu a přijel na svoji pulhodinku až z Brna. Ovšem na finále mu to jeho \"kolega\" okořenil tím že s představou manuálního přistání vypnul AP a bodnul to před dráhu. Moje slova neberte jako kritiku ale jako námět pro další akce.
  reagovat >>>

 • jméno: Petr  |  datum: 14.12.2008 18:17  |  IP: 90.177.172.235
  Zdravím leteckou komunitu.
  Tak jak psal můj kolega dole,s kterým jsem shodou okolností letěl 12.12.2008 let \"chyť si svého teroristu\",přidám rád také několik postřehů..Předesílám opět že slova,která mohou znít jako kritika,jsou myšlena jako kritika konstruktivní !!
  Vesměs tu již většina zazněla,ale přece.

  1.Prvotní je opravdu naplánování a rozvržení času pokud možno s rezervou.Připadalo mi to lehounce napěchované a pokud se letoun netrefí na dráhu a opakuje okruh,již to vytváří časový stres.
  2.Myslím si,že na seminář jistě nepřijde člověk který nikdy neslyšel o letadlech,řekl bych takový řadový turista,protože by se ani o akci nedozvěděl.A tak předpokládám,že si přijde skočit člověk od fochu,který již o létání něco ví.
  3.Letouny se dvojím řízením mají mechanicky propojené berany (pokud tedy nejsou FlyByWire) a tak mě překvapilo,že jsme s kamarádem po naší špatné domluvě přistávali oba ,jaksi paralelně.To že jsme dosedli celkem vpořádku a přesně , teď zpětně ani moc nechápu :-)) Tahali jsme za to oba ale jaksi každý za sebe.
  4.Jediné co bych vytknul trošku více je připojení sluchátek pilotů.S takhle vymakaným simem bych je zapojil do JACKU,tak jako u skutečného letounu,protože kabel směřující za palubku trošku překážel rukám
  5.Let b737 na autopilota,je pro pilota víceméně nuda.Při takovéto akci by si měl amatérský pilot opravdu sáhnout na berany rukama aby pocítil tu kynetiku a hmotnost která ho veze.
  Superlativy :

  Sim je opravdu již na první pohled velice dobře a precizně proveden.Pokud by bylo počasí více reálné a piloti se nedívali za záda do místnosti,musí mít pocit pohybu i když je simulátor nepohyblivý.Zázemí..kávička,toalety,věšák na oblečení-paráda.
  Pokud se bude příště opakovat podobná akce,která bude již více řekl bych speciální,rád se opět zůčastním.
  Na závěr bych chtěl poděkovat autorovi simu že
  takovou akci uspořádal,panu Kapitánovi za pomoc rádiem a letušce za výtečnou kávu.
  PETR
  reagovat >>>

 • jméno: Pavel Chlebeček  |  datum: 14.12.2008 23:06  |  IP: 62.245.84.157
  Zúčastnil jsem se jako sparing partner výborně komunikující letušky a záchrana byla jasná :o)
  Simulátor je opravdu realistický. Seděl jsem na simulátoru na Ruzyni před rokem, na který jsem čekal dva roky a musím uznat, že že pánové z tohoto projektu ukázali opravdu výbornou práci.
  Létám malá letadla a hodně mne překvapilo, že jsem tam víceméně působil jen jako mačkač a otáčeč tlačítek. Nějak jsem celou dobu nechápal, že řídit nebudu a že to autopilot dotáhne až na zem. Moje pokusy zasahovat do řízení byly zbytečné. Jen jsem zaznamenal, že pedály na finále fungovaly i přes autopilota. Bylo to pro mne poučné. Nevěděl jsem, že autopilot dokáže takové věci.
  Trochu jsem postrádal ten zmatek, který by asi nastal při přemožení únosců. Žádný avizovaný pád na začátku se nekonal, nebylo co vybírat a stabilizovat než převezme funkci autopilot. Myslím, že by bylo dobré v takové situaci opravdu sedat za knipl až v momentě kdy letoun padá.
  Chtělo by to zachovat inzerovaný scénář.
  Na tak závažnou situaci to bylo až příliš klidné. Bylo by dobré v tom každého vykoupat pěkně zostra, myslím že o to hlavně šlo- řešit bezvýchodnou situaci.
  Pocit letu ale byl opravdu reálný.
  Vím, že úplně neznalí nic neví o prostorové dezorientaci, ale počasí s výbornou dohledností za dne nekorespondovalo s avizovaným reálným počasím.
  Přesto na mne simulátor hodně zapůsobil.
  Díky za vyzkoušení.

  reagovat >>>

 • jméno: Jiří Vítovec  |  datum: 14.12.2008 23:20  |  IP: 88.103.249.143
  Několik mých postřehů ze semináře 12.12.

  Zcela souhlasím s přispěvatelem níže, zmiňující kabel od sluchátek, který veden skrze přední okno snižuje dojem reality. Což je ale moje jediná výtka k simulátoru, jinak byly mé představy zcela naplněny a smekám před týmem, který simulátor postavil.

  Velmi oceňuji snahu pana kapitána Rautnera i po třech hodinách (letěli jsme jako poslední) zcela ochotně po rádiu poradit s konfigurací letounu a po přistání zodpovědět spoustu dotazů.

  Celkově je let na simulátoru zajímavým zážitkem a rozhodně doporučuji navštívit.
  reagovat >>>

 • jméno: Petr Mazálek  |  datum: 15.12.2008 11:24  |  IP: 85.132.202.172
  Naprosto souhlaím s příspěvkem od Petra Pospíšila,mimochodem já jsem ten mladík z Brna.Celkově se mě akce líbila, ale osobně bych to příště udělal spíš tak aby celá akce byla jen otázkou jednotlivce. Myslím, že můj případ je jasným důkazem. Nemám nic proti mému kolegovi pilotovi chápu že si zaplatil a chtěl si vyzkoušet řídit 737, ale já jsem si taky zaplatil a chtěl jsem se pokusit zachránit letadlo. S tohoto důvodu by bylo dobré kdyby se ůčastníci mohli předem domluvit co a jak se bude dít a případně podle toho utvořit posádku. Možná by bylo dobré lidi vice motivovat, aby měli větší snahu splnit svůj úkol. Osobně bych také uvítal větší realitu počasí, když jsem na akci jel tak sem si myslel že se bude akce odehrávat v reálnem počasi a čase. Podle mého názoru by to bylo mnohem vzrušující a v případě zdařilého přistání by celkový zážitek měl pro lidi mnohem větší váhu.Na konec musím pohcválit za zpracování celého simulátoru moc se mi to líbilo. Za sebe můžu říct, že pokud se bude zase podobná akce opakovat tak o tom budu určitě přemýšlet.
  Petr Mazálek
  reagovat >>>

 • jméno: Radek Topinka - autor 737NG  |  datum: 15.12.2008 16:02  |  IP: 212.71.177.232
  Děkujeme všem účastníkům za účast a konstruktivní kritiku k organizaci semináře z 12.12.08, kterou bereme na vědomí. Na druhou stranu musíme vysvětlit důvody, které nás vedly ke kritizovaným krokům. 1-čas je neúprosný a pokud máme zachovat cenu s takovým rozsahem služby, nejsou možné výrazně delší časy, nebo jednu osobu do trenažéru místou dvou. Pan kapitán potřebuje také svůj hlas do reálného Boeingu 737NG, takže i proto byla celá akce naplánována na 3hod. 2 - Cílem bylo nasimulovat pokud možnou stejnou situaci jako doopravdy, v té reálné by také nikdo neorganizoval jak se budou lidé v kokpitu zachraňující let domlouvat, domnívám se naopak, že by situace byla ještě mnohem chaotičtější. 3 - Počasí 12.12.08 bylo nad Prahou tak špatné, že jsme se rozhodli ho nevyužít, nic by nebylo do posledních pár set metrů vidět a vůbec by nebylo pro některé z vás možné na finále odepnout autopilota. 4 - Zásah obsluhy do trenažéru v podobě odepnutí automatického tahu motorů byl z naší strany jen snahou o nepoškození mechanikých serv plynových pák simulátoru v případě, kdy byl zapojen autotah a neznaje situace se účastníci s nimi pokošeli přetahovat, snažíme se předcházet poškození a proto takový zásah je nutností. Moc děkujeme za pochopení a pokusíme se naplánovat podobnou akci na celý den s účastí pana kapitána jen po omezenou dobu, abychom předešli časovému stresu.
  reagovat >>>

  • jméno: Petr Lichtenberg  |  datum: 15.12.2008 20:27  |  IP: 90.177.172.235
   Pospíšil : byl zásah asistujícího mladíka při problémech posádky kdy se jim mašina i přes pomoc ze země drala nad horizont.

   Kolega měl na mysli zásah : PŘIPNUTÍ AUTOPILOTA.

   Upozornění na plynové páky byl naopak naprosto v pořádku ,předešlo se poškození systému z naší neznalosti..

   PETR
   reagovat >>>

 • jméno: Radek Topinka - autor projektu 737NG  |  datum: 16.12.2008 00:26  |  IP: 94.112.160.169
  S výrobcem HW MCP řešíme problém nutnosti v některých případech 2x připnout autopilota namísto 1x. Můj kolega zmiňované posádce tedy asistoval, protože se pokoušela ho zapnout a to nešlo napoprvé. Náš simulátor je poměrně složité zažízení a může se stát, že v některých případech technika selže, proto obsluha vždy reaguje jen v těchto případech. Je třeba si uvědomit a to píše i pan kapitán ve své části článku na našem webu, že i profesionální simulátory za desítky milionů USD relativně často produkují chyby, nebo úplně spadnou. Vše je to ve výsledku jen chybující složitá technika, která občas má právo na určitou malou chybu, stejně jako v reálném letounu, proto jsou u dopravních letadel důležité systémy zdvojeny až ztrojeny.
  reagovat >>>

 • jméno: Adam Krůžela  |  datum: 17.12.2008 22:22  |  IP: 88.103.14.189
  Dobrý den, prosím všechny co na semináři fotili jestli mi můžou poslat fotografie. Děkuji mnohokrát, beru vše v libovolném rozlišení :-).
  reagovat >>>

 • jméno: Jiri Kubik  |  datum: 25.12.2008 16:21  |  IP: 85.13.85.13
  Rad bych rovnez prispel svou troskou do mlyna ohledne akce z 12.12.2008. Let jsem absolvoval jako posledni, spolecne s Jirkou Vitovcem, se kterym jinak letame spolecne i v realnem svete ultralehkem. :-) Z meho pohledu byl zazitek presne takovy, jaky jsem ocekaval, doplneny navic velice hezkou letuskou :-) a nekolika moudry od cpt. Rautnera, za ktere jsem velice rad, protoze neni nad realne zkusenosti realneho cpt. z realneho letounu. Samozrejme bych byl schopen sem napsat i nekolik pripominek, ale chapu ze projekt podobny simulatoru 737NG se proste bez pocatecnich a provoznich much prakticky provozovat neda a verim, ze az provozovatel vsechny mensi ci vetsi mouchy vychyta (nejmarkantnejsi je prave jiz zminovane pripojeni sluchatek a z meho pohledu rovnez kratky kabel), bude vse k naproste spokojenosti. V kazdem pripade skladam poklonu tymu, ktery simulator realizoval. Osobne si dovedu predstavit, kolik clovekohodin prace celemu projektu museli obetovat aby byl vysledek takovy, jak je - a to velice dobry. V kazdem pripade se tesim na to, az si s kolegou budu moct zaletat na tomto simulatoru par hodin ... :-)
  reagovat >>>

 • jméno: Štětinovi  |  datum: 18.1.2009 18:11  |  IP: 212.24.139.148
  Dárek k narozeninám "zážitek". Dlouho jsme vybírali dárek pro našeho tatínka k jeho jubileu 60 let. Od mládí toužil stát se pilotem, ale jeho zdravotní stav mu to neumožnil a stal se "pouze" lékařem. Jeho knihovna obsahu nesčetné množství knih o letadlech a příběhů spojené s tímto témamtem. Vždy nás udivoval svými znalostmi. Proto jsme se rozhodli pro dárek spojený s tímto tématem. O jedné noční službě jsem nalezla tuto stránku a věděla jsem, že to bude to pravé. Tatínka jsme odvezli do Prahy a do poslední chvíle netušil co ho čeká. 2,5 h řízení letadla pod vedením úžasného instruktora byl pro něj nazapomenutelný dárek a zážitek. Děkujeme všem za báječný nápad celý trenažér sprovoznit a umožnit i obyčejným lidem něco tak úžasného zažít.Můj otec od té doby o ničem jiném nemluví na své oslavě tím žil a celá nemocnice v Hradci Králové zná příběh Vašeho trenažéru. Přejem Vám hodně spokojených zákazniků a těšíme se , že se někdy setkáme. Ještě jednou moc děkujeme za nás i za štastného a spokojeného oslavence
  reagovat >>>

 • jméno: Petr Lichtenberg  |  datum: 27.5.2009 15:10  |  IP: 77.104.235.75
  Dobrý den.Občas zaskočím na vaše stránky,ale v diskusním foru stále nic nového..
  reagovat >>>

  • jméno: Radek Topinka  |  datum: 16.6.2009 14:28  |  IP: 193.165.113.26
   A co nového byste očekával?, diskuzní forum je pro naše zákazníky, mohou zde svobodně vyjádřit jejich zkušenosti, dojmy, podněty ke zlepšení...Na základě poodnětů jsme například vyřešili kritizované kabely ke sluchátkům, už jsou jako v originál 737.
   reagovat >>>

   • jméno: PETR  |  datum: 17.6.2009 10:59  |  IP: 77.104.235.75
    Nemyslel jsem to ve zlém.Někdy je to zajímavé počtení,co kdo zažil a jak to vnímá.Přeji hezký den..
    reagovat >>>

 • jméno: Kateřina  |  datum: 18.8.2009 14:51  |  IP: 193.179.187.70
  15.8. jsem se zúčastnila semináře a letu Praha-Brno-Praha. Jakožto zástupce něžnějšího a hezčího pohlaví, který \\\"seděl\\\" v kokpitu poprvé, jsem si připadala jako v zemi OZ.. no možná ještě kousek dál. Přesto to byl fascinující a i poměrně veselý zážitek, který rozhodně doporučuji. Neznalosti snad časem doplním s některým instruktorem, bude-li mít pevné nervy...

  P.S. Káva je skutečně vynikající, jen krásnou letušku bych příště vyměnila za krásného letušáka:)))
  reagovat >>>

 • jméno: Petr B.  |  datum: 23.10.2009 14:56  |  IP: 89.24.7.33
  Byl jsem tam včera, 15+30 minut. Nádhera. Start, přistání a ještě jedno přistání s pojížděním ke gate. Simulátor je super. Iluze pohybu zejména při naklánění do stran je výborná. Naučil jsem se hodně věcí, na konci mi z toho hučelo v hlavě. Pro lepší záznam na SD kartu by možná bylo vhodné trochu přisvítit, snad by to nesnížilo realističnost simulace. Instruktor byl taky super. Díky!!
  reagovat >>>

 • jméno: Radek Topinka  |  datum: 7.11.2009 01:54  |  IP: 213.220.244.146
  Dnes jsme pořídili novou HD kameru s CMOS chipem a lepší optikou od Canonu, která by měla záznam výrazně zlepšit. K tomu také Canon DVD vypalovačku, která záznam převede bez PC na DVD do 15-ti minut po skončení zážitku.
  reagovat >>>

 • jméno: Jan Soudny  |  datum: 13.11.2009 18:19  |  IP: 78.102.215.203
  Take jsem to dostal v lete k 65. narozeninam, vse bylo vynikajici.
  Jenom pri zaznamu bych mirne posunul kameru vpravo, a to i za cenu, ze nebude v ose, aby byly videt i ruce a berany. Dale bych vypnul automatiku zaostrovani a zaostril bych fix napr. na palubku. Automatika totiz permanentne zaostruje tam a zpet na pohybujici se cile a ve vysledku jsou pristroje obtizne citelne.
  Zase si to zopakuji, pred dvema mesici jsem dokoncil PPL, DIK!
  reagovat >>>

 • jméno: Jana Podivínová  |  datum: 4.2.2010 08:58  |  IP: 85.71.234.254
  Dobrý den,
  ráda bych let v trenažéru dala manželovi jako dárek.Problém spočívá ve výšce mého muže, který měří téměř dva metry a nevím, zda by neměl problém s usazením, kabina mi připadá velice malá.
  reagovat >>>

 • jméno: jirka  |  datum: 25.2.2010 15:45  |  IP: 90.176.58.27
  hele kde a jak stahnu letadla na flight simulator x
  reagovat >>>

 • jméno: jirka  |  datum: 25.2.2010 15:49  |  IP: 90.176.58.27
  jo a jak se davaj pristavaci klapky
  reagovat >>>

 • jméno: Ampér  |  datum: 6.3.2010 00:24  |  IP: 77.237.146.75
  Dobrý den. Děkuji za skvělý zážitek při řízení simulátoru. Profík ze mně nebude, ale užil jsem si to dokonale. Děkuji panu Radkovi Topinkovi za perfektní spolupráci mého (jak oprávněně v průběhu jednoho z přistání komentoval) \"kostrbatého\" dosednutí. Také děkuji svým kolegům muzikantům, kteří mi tento zážitek dali k narozeninám. Přeji všem mnoho nalétaných mil a šťastné dosednutí. Připojuji odkaz na krátké video z našich kapelních stránek, kde je moje \"pilotování\" zachyceno... http://www.kalandramemory.cz/dokumenty/Dok107.wmv
  reagovat >>>

 • jméno: Broňa Čačová  |  datum: 5.8.2010 15:49  |  IP: 193.165.208.11
  Moc děkuji za zážitek, který jsme zakoupili dědečkovi k jeho 80tinám. Užil si to nejen on a to fakt suprově, ale i manžel a syn, kteří mu nakukovali přes rameno. Já vše sledovala z povzdálí. Několikero přistání, v městech, které si sám vybral, za tmy, v mlze, jak je libo...... Fakt paráda!!!
  Musím však zdůraznit, že nejen trenažer byl skvělý, ale také obsluha. Jak pan pilot, tak slečna pomocnice byli nadmíru příjemní a ochotní.
  Všem od 737ng tedy patří velký dík.
  reagovat >>>

 • jméno: Ondřej Gelbič  |  datum: 27.8.2010 23:43  |  IP: 82.202.112.250
  Moc děkuji instruktoru Pavlu Sochorovskému za úžasné polétání na Ruzyni. Let byl pro mě velkim zážitkem a velkým přínosem.Zdokonalil jsem procedůry ,obohatil radiokomunikaci a hlavně vyzkoušel jaké je to asi v reálu. Díky za vše a třeba zase někdy příště.
  reagovat >>>

 • jméno: Jaroslav Matějíček  |  datum: 1.3.2012 17:30  |  IP: 78.102.41.29
  Chtěl bych poděkovat za úžasný zážitek mému instuktorovi Lukáši Hořickému za profesionální přístup.
  reagovat >>>

 • jméno: Vlasta Voborníková  |  datum: 24.11.2012 23:44  |  IP: 83.208.238.211
  Dne 24.11.2012 jsme navštívili trenažér Boing 737. Byl to úžasný žážitek. Velmi milé a profesionální vystupování organizátorů. Měli jsme krásné odpoledne,které v nás zanechalo velmi příjemný dojem. Děkujeme.
  reagovat >>>

 • jméno: Karel Fiala  |  datum: 27.10.2013 13:29  |  IP: 79.98.72.176
  Dobrý den, Máte někde ještě vaše DVD ke koupi s ukázkou jak jste stavěli NG?

  Děkuji za odpověď,
  Karel Fiala
  reagovat >>>

 • jméno: Karel Fiala  |  datum: 27.10.2013 13:38  |  IP: 79.98.72.176
  Dobrý den, Máte někde ještě vaše DVD ke koupi s ukázkou jak jste stavěli NG?

  Děkuji za odpověď,
  Karel Fiala
  reagovat >>>
Navigace

Přejte si zážitek!

Je Vašim snem proletět se v některém z našich simulátorů, a rádi byste svým blízkým poskytli ten správný tip na dárek pro Vás? Řeknete si o něj!


facebook - letecké simulátory
Kudyznudy.cz - tipy na výlet