• simulátor F16
  • letecké simulátory

 

 

O projektu

panorama 737ng.cz

Shrnutí:

Koncem roku 2008 jsme pro veřejnost otevřeli náš první simulator BOEING 737 nové generace na doméně www.737ng.cz. V roce 2009 následoval druhý, tentokrát plně pohyblivý simulátor GA (general aircraft) pro typy C182RG/P.Seneca.V roce 2010 jsme dokončili mobilní simulátor s vizualizací ve 3D pro naši firemní klientelu, přešli jsme na novou značku “Letecké Simulátory” na nové doméně www.letecke-simulatory.cz. V roce 2011 jsme hledali nové možnosti kam umístit náš vzrůstající letecký park a jelikož začal vývoj i dalších simulátorů z kategorie na Silnici (Formule 1 a WRC full motion simulator) a pod Vodou (simulátor ponorky U-BOAT z 2. světové války), bylo nové sídlo nutností. V roce 2012 jsme zrekonstruovali a vybavili moderní technikou bývalý skladový prostor v Business centru Zličín a v roce 2013 jsme začali v novém centru simulátory opět provozovat po krátké přestávce při stěhování. Na jaře roku 2013 jsme dokončili a otevřeli dva špičkové simulátory Formule 1 v létě otevřeli dlouho plánovanou bojovou stíhačku General Dynamics F-16 Fighting Falcon s instruktory z České armády. V září 2014 jsme pro Vás otevřeli ponorku z 2. světové války pro tři osoby s možností záplavy a v lednu 2015 jsme již potřetí od uvedení do provozu upgradovali servery společně se softwarem a vizualizací na simulátoru Boeing 737NG.

Pro koho je náš project určen:

Je určen pro nadšence amatéry, budoucí, či aktivní piloty s platnou kvalifikací ULL, nebo PPL (A) a výše toužící si zkusit pilotáž sportovního letounu (Cessna 182RG, Piper Seneca), či složitého dopravního stroje (Boeing 737NG) nebo stíhačky F16 Fighting Falcon. Ať již si chcete natrénovat okruhy před prvním solem, nebo navigační VFR let (k dispozici velmi přesná topografická data vizualizace terénu v ČR s dobrým rozlišením již od 1000AGL), nebo kondiční let dle IFR SEP, MEP za zhoršených podmínek IMC, či třeba procvičit leteckou angličtinu při reálné zátěži, tak je Vám full motion simulátor sportovního letounu C182RG, Piper Seneca. Pokud toužíte jít ještě dále, je k dispozici typový fix based simulátor Boing 737NG, který kromě zážitkového letu je možné využít třeba i jako nástroj ke zlepšení SOP a MCC s druhým členem posádky a pomalu přejít od návyků malého létání k tomu velkému týmovému. K tomu všemu jsou k dipozici naši instuktoři.

 

 

Navigace

Přejte si zážitek!

Je Vašim snem proletět se v některém z našich simulátorů, a rádi byste svým blízkým poskytli ten správný tip na dárek pro Vás? Řeknete si o něj!


facebook - letecké simulátory
Kudyznudy.cz - tipy na výlet