• simulátor F16
  • letecké simulátory

Simulátor Beechcraft B60, mobilní trenažér pro firemní akce s 3D vizualizací

Letecké simulátory představují novinku a to mobilní 3D letecký simulátor určený především na firemní akce po celé ČR. Od roku 2008 provozujeme v Praze trenažéry dopravního letadla Boeing 737NG a také malého sportovního letounu Cessna 182RG/Piper Seneca na pohyblivé základně. Naše výcvikové centrum navštívilo přes 3000 zákazníků především z řad veřejnosti. V ČR jsme největší poskytoval služeb leteckých simulátorů na jednom kontaktním místě pro širokou veřejnost. Více na www.letecke-simulatory.cz.

Tento mobilní netypový simulátor je reprezentant obchodního dvoumotorového letounu Beechcraft B60 Duke a jeho dvoumístný interiér je kompletně čalouněn bílou kůží. Na levé straně sedí kvalifikovaný pilot v roli instruktora. Pravá sedačka je pro žáka je vybavena generátorem vibrací pro realistický pocit jejich přenosu z motoru při pojíždění a letu. Letoun je vybaven dvojím řízením tak jako v reálném letounu a instruktor má tak možnost korigovat v případě potřeby let samotný. Vizualizace je řešena velkoplošným LED panelem s možností 3D vizualizace prostřednictvím brýlí jako v IMAXu. 3D vizualizace tak řeší častý problém 2D projekcí a to nepřesný odhad vzdáleností nutných pro přistání. Přístrojové vybavení je zobrazeno pomocí dvojic LCD displejů pro oba piloty. Rozměry složeného simulátoru jsou šířka 1.3m x výška 1.6m x délka 2.5m. Jelikož je celek koncipovaný jako stavebnice, lze ho umístit do běžných prostor s běžnou šířkou vstupních dveří.

Simulátor je možné dopravit po celé ČR do libovolných prostor indoor/outdoor a létají se zpravidla 5-ti minutové okruhy kolem letiště. Za jednu hodinu lze tak odbavit cca 10-ti člennou skupinu lidí. Na výběr je množství zajímavých letišt po celém světě včetně ČR a lze na přání vyhodnocovat úspěšnost letu jednotlivců, nebo 3-členného týmu a trenažér tak využít jako nástroj týmové souhry na teambuildingových akcích.

Beechraft B60 3D

Navigace

Přejte si zážitek!

Je Vašim snem proletět se v některém z našich simulátorů, a rádi byste svým blízkým poskytli ten správný tip na dárek pro Vás? Řeknete si o něj!


facebook - letecké simulátory
Kudyznudy.cz - tipy na výlet