• simulátor F16
  • letecké simulátory

Simulátor Boeing 737NG

Představujeme Vám naši vlajkovou loď v simulátorech, repliku BOEINGu 737NG tzv. nové generace, řady 800. Projekt tohoto simulátoru vznikal na papíře od roku 2005 a byl zprovozněn koncem roku 2008. V únoru 2011 přivítal svého 3000-tého návštěvníka a proto je pravidelně servisován. Jedná se o velmi unikátní projekt, neboť jeho kompletní instalace byla provedena v ČR týmem nadšenců (stavaři, mechanici, elektrotechnici, programátoři, type rating B737 piloti) se supervizí zkušených dopravních pilotů Boeingu 737 nové generace.

Simulátor je určen především pro širokou nelétající i létající veřejnost, kterou zajímá jaké to je řídit jedno z nejprodávanějších dopravních proudových letadel světa. Pro piloty slouží především jako nástroj pro udržení návyků nebo přechod z pomalejších typů GA letounů na dvoupilotní plně moderní a rychlý stroj. V ČR ho provozuje společnost Travel Service B737NG řady 800 (ČSA provozuje dosluhující sérii předchozích typů tzv. Classic řady 300-500)

Více informací o vzniku tohoto projektu hledejte v referencích na našem webu www.letecke-simulatory.cz v sekci media.

Navigace

Přejte si zážitek!

Je Vašim snem proletět se v některém z našich simulátorů, a rádi byste svým blízkým poskytli ten správný tip na dárek pro Vás? Řeknete si o něj!


facebook - letecké simulátory
Kudyznudy.cz - tipy na výlet