• simulátor F16
  • letecké simulátory

Simulátor GA full motion SEP Cessna 182RG, MEP Piper Seneca

Představujeme Vám náš druhý netypový plně pohyblivý 3DOF (pohyb typu klopení, klonění a zdvih) simulátor jednomotorového letounu Cessna 182RG a dvoumotorového Piperu Senecy. Vznikl koncem roku 2009 a je plně vybaven pro IFRové simulované lety včetně zástavby autopitota a GPS GNS530. Oba dva zmiňované letouny jsou nejčastější zástupci výcvikových letadel komplexního typu GA po celém světě a tento simulátor v kombinaci s pohyblivou základnou navozující letové iluze je doplňuje o nástroj k nácvik, či zachování letových návyků pro VRF/IFR letové podmínky.

Přestože se může zdát laikovi pro zážitek zajímavější BOEING 737NG, doporučujeme si vyzkoušet i tento simulátor např. v kombinaci s balíčkem B737NG, neboť malé létání je naprosto odlišné způsobem přístupu k pilotáži oproti velkým dopravním strojům. Všichni piloti dopravních letadel museli projít dlouhým výcvikem na těchto menších letadlech, neboť především na nich se ukáže, zda-li mají na to, aby bez zásahů automatiky dokázali reagovat na množství informací a včasně se správně rozhodovat. To vše s pocitem pohybu.

Navigace

Přejte si zážitek!

Je Vašim snem proletět se v některém z našich simulátorů, a rádi byste svým blízkým poskytli ten správný tip na dárek pro Vás? Řeknete si o něj!


facebook - letecké simulátory
Kudyznudy.cz - tipy na výlet